Hakkımızda

KURUMSAL İŞLETMECİLİK AKADEMİSİ HAKKINDA

Kurumsal İşletmecilik Akademisi,

• Ülkemiz girişimcilik kültürünün geliştirilmesi,
• Girişimcilerimizin iş fikri kuluçka dönemi ve yatırım süreçlerindeki kısa, orta ve uzun vadeli planlamalar doğrultusunda işletme kuruluş aşamasından başlayarak üretim kapasitelerinin belirlenmesi,
• Pazar ve pazarlama araştırma etütlerinin doğru yapılması,
• Finansal analiz ve kara geçiş noktalarının araştırmacı doğru tahminlerle hesaplanması
• Tüm iş planı süreçlerinin analiz edilerek uygun iş modellerinin geliştirilmesi
• Sürdürülebilirlik süreçlerinde girişimci ve işletmelerimize rehberlik, danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermek amaçları doğrultusunda kurulmuştur.

Akademi girişimci ve işletmelere yönelik farklı eğitim modülleriyle girişimcilik eğitim hizmetleri vermektedir. Detaylı bilgiye www.kurumsalisletmecilik.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

KURUMSAL İŞLETMECİLİK AKADEMİSİ İDARİ YÖNETİM DANIŞMANLIĞI VE GİRİŞİMCİLİK EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ Ana Faaliyet Alanı: İşletme ve diğer idari danışmanlık faaliyetleri (bir organizasyonun stratejik, mali, pazarlama, üretim, iş süreçleri, proje vb. yönetim hizmetleri ile ticari marka ve imtiyaz konularında danışmanlık)

E- Posta: [email protected]
Whatsapp İletişim: 0532 415 40 88

KURUCU ve EĞİTMENLER

Birbirini tamamlayan içeriklerle oluşturulmuş eğitim modülleri başta Kurumsal İşletmecilik Akademisi kurucusu Öğr. Gör. Mutlu Demircioğlu olmak üzere alanında uzman eğitimciler tarafından verilmektedir.
Demircioğlu 2011 yılından buyana girişimcilik eğitimleriyle ilgili çeşitli üniversite, kamu kurumu, yerel yönetim, dernekler ve sivil toplum örgütlerinde ilgili kurumlar adına eğitim ve eğitim süreçleri danışmanlığı hizmeti vermektedir. Bu süre zarfında 10 binin üzerinde girişimciye girişimcilik süreçleri ve iş planı hazırlama konusunda eğitim ve rehberlik hizmeti veren Demircioğlu halen İstanbul Gedik Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak akademik çalışmalarına devam etmektedir.

error: Sağ tuş engellendi !!